KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ

Türkiye Emekliler Derneği’nden Rektör Can’a Ziyaret-11.09.2018

Türkiye Emekliler Derneği Kahramanmaraş Şube Başkanı Mehmet Nalbantbaşı ve Şube Mali Sekreteri Arif Yıldız, Rektör Prof. Dr. Niyazi Can’ı ziyaret etti.

Rektörlük makamında gerçekleştirilen ziyarette Başkan Nalbantbaşı, Rektör Can’ı KSÜ Rektörlüğüne atanmalarından dolayı tebrik ederek “Bilgi birikimi ve tecrübelerinizle güzel hizmetlerde bulunacağınıza inanıyoruz. Bizler de Emekliler Derneği olarak yapacağınız hizmetlerde her zaman destekçiniz olacağız.” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek emeklilerimizin emekli olduktan sonra da hayatın her alanında katma değer ortaya koyabileceklerini, üretime, kalkınmaya ve sivil topluma önemli katkılarda bulunabileceklerini ifade eden Rektör Can, Başkan Mehmet Nalbantbaşı’nın hem sivil toplumda ‘dernek başkanı’ olmasıyla hem de sanayi alanında geliştirdiği ‘kadayıf üretme makinesi’yle toplum yararına hizmet etmeye devam ettiğini belirtti.

Ziyaretin anısına Başkan Mehmet Nalbantbaşı Rektör Prof. Dr. Niyazi Can’a fotoğrafının bulunduğu bakır işlemeli tepsi hediye ederken Rektör Can ise Nalbantbaşı’na KSÜ logolu duvar saati hediye etti.