KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ

Rektör Can Öğrencilerle Yemekte Bir Araya Gelerek Öğrenci Meselelerini Görüştü-09.01.2019

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can, öğrencilerle bir araya gelerek talep ve memnuniyetlerini dinledi.

KSÜ Avşar Yerleşkesi Merkez Kafeteryada öğrencilerle birlikte yemek yiyen Rektör Can’a Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kadir Saltalı da eşlik etti.

Öğrencilerle sohbet eden ve taleplerini dinleyen Rektör Can, “Öğrencilerimiz bizlere ailelerinin emaneti, eğitim süreleri boyunca üniversitemizin imkânları ölçüsünde onlara en iyi eğitim koşullarını sağlamak bizim en temel görevimiz. Öğrencilerimizi milli, yerli ve insani değerlerle yetişmiş, mesleki açıdan donanımlı bireyler olarak hayata hazırlamak için bütün KSÜ ailesi olarak özveriyle çalışıyoruz. Üniversite yönetimi olarak sorunları öğrenci odaklı bir bakış açısıyla ele alıyor, çözüm noktasında ilgili birimlerimizi harekete geçiriyoruz.” şeklinde konuştu.

Daha sonra İlahiyat Fakültesini de ziyaret eden Rektör Can, İlahiyat Fakültesi Arapça hazırlık sınıfında okuyan öğrencilerin deneme sınavlarının yapıldığı derslikleri gezerek, öğrencilere başarılar diledi.

Rektör Can, ziyaret kapsamında İlahiyat Fakültesi Dekanlığı, İlahiyat Fakültesi Öğrenci Temsilciliği ve Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından öğrencilere yönelik salep ikramının yapıldığı etkinlik alanında öğrencilerle bir araya gelerek bir süre sohbet etti.