KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ

Rektör Can, KSÜ Tıpta Tedavi Gören Hastaların Bayramını Kutladı-10.06.2019

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can, KSÜ Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesini (Tıp Fakültesi Hastanesi) ziyaret ederek hastane çalışanları, hasta ve hasta yakınlarının Ramazan Bayramlarını kutladı.

KSÜ Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Ökkeş Bilal ve hastane yöneticileri ile birlikte servislerde yatan hastaları ziyaret ederek tek tek sohbet eden, şikâyet ve memnuniyetlerini dinleyerek tedavilerine ilişkin bilgiler alan Rektör Can, hasta ve hasta yakınlarının bayramlarını tebrik ederek acil şifalar diledi.

Sağlık sektörünün özveri ve sabır isteyen dünyanın en zor mesleklerinden biri olduğuna değinen Rektör Can, “Bütün zorluklarının yanı sıra sağlık çalışanları kutsal bir meslek icra ediyor. Sağlık sektöründe çalışmak, hele bir bayram gününde kendi aile yaşamından fedakârlık ederek insanlara hizmet etmek gerçekten takdire şayan bir durumdur. Sağlık çalışanlarının, hasta ve hasta yakınlarının bayramlarını içtenlikle tebrik ediyorum.” diye konuştu.