KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ

ÜSKİM’den Kurumsal İş Birliği Ziyaretleri-24.01.2018

ÜSKİM üniversite-sanayi-kamu iş birliği fonksiyonları kapsamında kamu ayağına yönelik ziyaretlerini de sürdürüyor. Bu doğrultuda ÜSKİM Müdürü Doç. Dr. Mustafa Şekkeli öncülüğünde ÜSKİM Yöneticileri KOSGEB Kahramanmaraş Müdürlüğü, KASKİ Genel Müdürlüğü, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ve Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne ziyaretler gerçekleştirdi.

 

Kahramanmaraş Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Osman Arısal, KOSGEB İl Müdürü Gülden Uslu, KASKİ Genel Müdürü Mustafa Uzunlar ve Fen İşleri Müdürü Sefa Kırmacı ile makamlarında yapılan görüşmelerde ÜSKİM’in faaliyetleri ve yapılan analizler hakkında bilgilendirme yapılarak iş birliğine yönelik görüş alışverişinde bulunuldu.

 

             ÜSKİM’in iş birliği alanında hem sanayi hem de kamu ayağı olduğuna dikkat çeken ÜSKİM Müdürü Doç. Dr. Mustafa Şekkeli merkezde yürütülen faaliyetlerin duyurulması ve iş birliklerinin geliştirilmesi amacıyla kamu ve sanayiye yönelik ziyaretler gerçekleştirildiğini ifade ederek üniversite-sanayi-kamu iş birliğinin tam anlamıyla gerçekleştirilebilmesine yönelik çalışmaların ve ziyaretlerin devam edeceğini belirtti.


KASKİ Genel Müdürlüğü Ziyareti

KOSGEB İl Müdürlüğü Ziyareti

Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Ziyareti

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ziyareti