KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ

2. KSÜ Tıp Futbol Turnuvasında Dereceye Giren Takımlar Kupalarını Rektör Can’ın Elinden Aldı-08.11.2018

Bu yıl ikincisi gerçekleştirilen, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi çalışanlarından oluşan takımların yer aldığı Halı Saha Futbol Turnuvası’nda dereceye giren takımlar kupalarını Rektör Prof. Dr. Niyazi Can’ın katılımıyla gerçekleştirilen törenle aldılar.

Sağlıkta kalite standartları çerçevesinde, çalışan memnuniyetini arttırmak, sporu sevdirmek, hoşgörüyü yaymak ve iş yoğunluğundan kaynaklanan stresi azaltmak amacıyla düzenlenen Halı Saha Futbol Turnuvası’nda 13 takım ter döktü.

Turnuva sonunda dereceye giren takımlar plaket ve kupalarını Rektör Can ve Hastane yöneticilerinin elinden aldılar. Kupa töreninde konuşan Rektör Can, sağlıklı bir yaşam için sporun önemine vurgu yaparak, çalışan memnuniyetini ve verimliliğini arttıran bu tür faaliyetlere destek vermeyi sürdüreceklerini ifade etti. Turnuvanın gerçekleştirilmesine katkı sağlayanlara teşekkür eden Rektör Can, dereceye giren takım oyuncularını tebrik etti.

Geçen yılın şampiyonu Çukur Spor, 2. kez turnuva şampiyonu olurken, Juve FC ikinci, Güvenlik Gücü üçüncü ve Turkuaz takımı dördüncü olarak turnuvayı tamamladı.