KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ

KSÜ İlahiyat Fakültesi ve K.Maraş Büyükşehir Belediyesinden Öğrencilerimize Sınav Haftası Salep İkramı-14.01.2019

KSÜ İlahiyat Fakültesinde eğitim-öğretim gören öğrencilere İlahiyat Fakültesi, İlahiyat Fakültesi Öğrenci Temsilciliği ve K. Maraş Büyükşehir Belediyesi tarafından salep ikramında bulunuldu.

İlahiyat Fakültesi, İlahiyat Fakültesi Öğrenci Temsilciliği ve K. Maraş Büyükşehir Belediyesi tarafından Fakültemizde eğitim-öğretim gören ve güz dönemi final sınavına girecek öğrenciler için salep dağıtımı yapıldı. Belediye görevlileri tarafından gün boyunca gerçekleştirilecek salep ikramına öğrenciler başta olmak üzere hocalar ve personel büyük ilgi gösterdi.

Rektör Can’dan Başkan Erkoç’a Teşekkürler

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can, K. Maraş Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Fatih Erkoç’a ve Fakültemiz Dekanı M. Akif Özdoğan’a sınava girecek öğrenciler için dağıtılan salep ikramından dolayı teşekkür etti.

Can, “Her daim üniversitemizin ve özellikle öğrencilerimizin yanında oldukları için Sayın Belediye Başkanımız M. Fatih Erkoç’a bir kez daha teşekkür ediyorum. Sınav haftası olması münasebetiyle öğrencilerimizin moral ve motivasyona ihtiyaçları var. Sınav öncesi ikram edilen ve gönülleri ısıtan Saray Mutfağının vazgeçilmez içeceği olan sıcak salep, bazı sınava yetişmek için sabah kahvaltısı dahi yapamayan öğrencilerimiz başta olmak üzere tüm öğrencilerimizin sınavlarında ki performanslarına da büyük katkı sağlayacaktır. Bu vesileyle sınava girecek öğrencilerimize de başarılar diliyorum” dedi.