KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ

KSÜ’de “Dünyamızın Hali” Konulu Fotoğraf Sergisi-13.03.2019

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Bir Gençlik Öğrenci Topluluğu tarafından "Dünyamızın Hali" konulu fotoğraf sergisi açıldı.

KSÜ Avşar Yerleşkesi Merkez Kafeterya fuaye alanında gerçekleştirilen sergi, personel ve öğrencilerden büyük ilgi görürken Bir Gençlik Öğrenci Topluluğu üyeleri, kurulan stant aracılığıyla ziyaretçilere topluluk hakkında bilgiler verdiler.

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can da resim sergisini gezerek Bir Gençlik Öğrenci Topluluğu üyelerinden topluluk faaliyetlerine ilişkin bilgi aldı. Öğrenci topluluklarının faaliyetlerini teşvik ettiklerini belirten Rektör Can, üniversite imkânları ölçüsünde öğrenci etkinliklerine desteklerinin süreceğini söyledi.

Öğrenci topluluklarındaki faaliyetlerde öğrencilerin planlama, karar verme, birlikte çalışma, üretme ve girişimcilik bilgi ve becerilerinin geliştiğini belirten Rektör Can, daha fazla öğrencinin bu tür topluluklarda görevler üstlenmesi gerektiğine vurgu yaparak, topluluk üyesi öğrencilere tebrik ve takdirlerini belirtti.