KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ

Kahramanmaraşspor, Üniversitemiz Tıp Fakültesi Hastanesinde Sağlık Kontrolünden Geçti-01.08.2019

Kahramanmaraşspor futbolcuları, yeni sezon hazırlıkları kapsamında Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçti.

 

Genel sağlık taraması yapılan futbolcularla bir araya gelen KSÜ Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can, Kahramanmaraşspor’un her zaman yanında olduklarını belirterek “Takımımızın sağlık kontrolünün yanında üniversitemizde bulunan çim futbol sahamızı da futbolcularımıza açarak destek ve katkı sunmaya devam ediyoruz. Bu vesileyle yeni sezonda teknik heyete ve futbolcularımıza başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu.

KSÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekim’i Doç. Dr. Ökkeş Bilal ise “Her sezon öncesi olduğu gibi bu sezon öncesinde de Kahramanmaraşsporlu futbolcularımızın genel sağlık taramasını yaptık. Tüm ekibe başarılar diliyorum.” dedi.

Kahramanmaraşspor Kulüp Müdürü Mehmet Tıraş da gösterdikleri yakın ilgiden dolayı Rektör Prof. Dr. Niyazi Can, Başhekim Doç. Dr. Ökkeş Bilal ve hastane çalışanlarına teşekkür etti.