KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ

KSÜ, Gaziantep ve Kahramanmaraş’ta Düzenlenen Üniversite Tercih Günlerine Katıldı-05.11.2019

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü Tanıtım ve Halkla İlişkiler Birimi, EKET Fuarcılık tarafından 21-22 Ekim 2019 tarihleri arasında Gaziantep Mavera Kongre ve Sanat Merkezinde, 24 Ekim 2019 tarihinde Kahramanmaraş Ramada Plazada düzenlenen Üniversite Tercih Günlerine katıldı.

Çok sayıda devlet ve vakıf üniversitesinin tanıtım standının yer aldığı binlerce öğrenci tarafından ziyaret edilen fuarda KSÜ tanıtım standı, öğrenci adaylarından büyük ilgi gördü. Fuar süresince öğrenci adaylarına Üniversitemizin eğitim ve sosyal imkânlarına ilişkin geniş bilgilendirme yapılırken fakülte, yüksekokul ve meslek yüksekokulları, kontenjanlar, sosyal ve fiziki imkânlar hakkında bilgiler verildi.

Üniversitemiz tanıtım ekibine ilgi duydukları alanlar hakkında soru soran adaylar, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi hakkında kapsamlı bilgi edinme fırsatı buldular.

Üniversite Tercih Günlerinde Üniversitemizi Genel Sekreter Yardımcısı Mithat Karaaslan ve Tanıtım ve Halkla İlişkiler Biriminden Öğretim Görevlisi Dr. Ahmet Hikmet Zabun ile Ali Samed Ulu temsil etti.