KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ

Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürlüğüne Doç. Dr. Burcu Erşahan Atandı-07.01.2020

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürlüğüne İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölüm Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Burcu Erşahan atandı.

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can’ın katılımlarıyla Sosyal Bilimler Enstitüsünde gerçekleştirilen törenle Prof. Dr. Ahmet Eyicil, müdürlük görevini Doç. Dr. Burcu Erşahan’a devretti.

Devir-teslim töreninde konuşan Rektör Can, Sosyal Bilimler Enstitüsüne katkıları nedeniyle Prof. Dr. Ahmet Eyicil’e teşekkürlerini ifade ederken Doç. Dr. Burcu Erşahan’a yeni görevinde başarılar diledi.

İdari görev değişikliklerini bayrak yarışı olarak niteleyen Rektör Can, “KSÜ ailesinin fertleri olarak hepimizin ortak gayesi üniversitemizi hak ettiği noktalara taşımaktır. Bu manada üniversitemizin bugüne gelmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürlüğüne atanan Doç. Dr. Burcu Erşahan, kendisini bu göreve layık gören Rektör Prof. Dr. Niyazi Can’a teşekkürlerini sunarken Sosyal Bilimler Enstitüsünün başarı çıtasını daha yukarılara taşımak için çaba göstereceklerini söyledi.

Devir teslim töreninde Genel Sekreter Doç. Dr. Fatih Tiyek, Sosyal Bilimler Enstitüsü yönetici ve personeli de hazır bulundu.