KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ

KSÜ Göksun Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Kahramanmaraşlılarla Bir Araya Geldi.-09.05.2019

Bölgedeki tek 4 yıllık Bankacılık ve Finans Bölümünün yer aldığı KSÜ Göksun Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Piazza AVM’de tanıtım standı açtı. Hızla büyüyen mâli ve finansal piyasaların ihtiyaç duyduğu, nitelikli elemanları yetiştirmeyi amaçlayan Göksun Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Bankacılık ve Finans Bölümü Kahramanmaraşlılara tanıtıldı.

Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezini ziyaret eden konuklarımızla Göksun Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu’nun genç ve dinamik öğretim üyesi kadrosu, akıllı derslikleri, laboratuvarları, konferans salonu, kütüphane, kantin-kafeterya, spor ve sosyal alanları ve doğayla iç içe bir kampüs alanıyla eğitim-öğretim faaliyetlerini sürdürdüğü konularında sohbet imkanı oluşturuldu.

Göksun Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Bankacılık ve Finans Bölümünün, uluslararası alanda finans merkezi olmayı hedefleyen ülkemizin yükselen taleplerine karşılık verebilmek için, öğrencilerimizin donanımlı bir şekilde yetişmelerine katkı sağlamak suretiyle iyi bir geleceğe sahip olmalarını hedeflediği standımızı ziyaret eden gençlerimize aktarıldı.

Kredi ve Yurtlar Kurumunun Göksun’da yer alan yurtlarında, öğrencilerimizin barınma ihtiyaçlarını karşılayabilecek yurt imkânının sağlanmasının yanında Kahramanmaraş-Göksun yoluna ilişkin olarak da bilgi aktarımında bulunuldu ve 2019 yılı içerisinde tamamlanması planlanan, toplam uzunluğu yaklaşık 16 km olan 10 tünelin yer aldığı yolun 65 km’ye kadar kısaldığı ve yolculuğun artık çok konforlu bir şekilde gerçekleştirildiği standımıza gelen ziyaretçilerimizle paylaşıldı.