KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ

Üniversitemiz Rektörü Can, Kahramanmaraş Kurum İl Müdürlerini Ağırladı-08.10.2018

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can, Kahramanmaraş kurum müdürlerini Rektörlük Makamında kabul ederek bir süre görüştü.

Samimi bir havada gerçekleşen ve kurumların çalışma alanlarına ilişkin karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Yükseköğretim Kredi Yurtlar İl Müdürü Mehmet Ali Öztürk, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Osman Arısal, Ticaret İl Müdürü Ahmet Uçar, Tarımsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu İl Koordinatörü Ahmet Cemil Ceyhan, Kahramanmaraş Sivil Toplumla İlişkiler Müdür Vekili Mehmet Temizkan, Sanayi ve Teknoloji İl Müdür Vekili Mehmet Uzun, Küçük ve Orta Ölçekli Mükellefler Grup Başkanı Nuh Ateş yer aldı.

Kurum müdürleri, Rektör Can’ı Rektörlük görevine atanmaları münasebetiyle tebrik ederek KSÜ, Kahramanmaraş ve ülkemiz adına hayırlara vesile olması temennilerini ilettiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Can, Kahramanmaraş’ın bütün unsurlarıyla kurum ve kuruluşlarıyla kurulan güçlü iletişim ve işbirliğiyle üniversiteyi daha iyi noktalara taşıyacaklarını söyledi.